top of page

Genel Bilgilendirme

Sevgili Müşterilerimiz!
Sizlere güvenli ve keyifli bir alışveriş hizmeti sunmak bizim için herşeyden önce gelmektedir. Bu sebepten sizleri birkaç konu hakkında bilgilendirmek istemekteyiz.
Gİzlilik ve Güvenlik:
Gizlilik ve Güvenlik, Chi&Che için en ön sırada gelmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için titizlikle çalışılmaktadır. Bu sebepten ödemeleriniz, İyzico gibi birçok büyük firma ile çalışan bir kurum üzerinden, onların da güvencesi ile yapılmaktadır.
Ödeme Güvenliği:
Siparişinizin ödemesini kredi kartı aracılığıyla yapmak istediğiniz zaman İyzico üzerinden ödeme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ödeme için alınan bilgileriniz Chi&Che tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgileriniz direk olarak İyzico sistemine aktarılmaktadır.
Bilgilerinizin Alınması:
Siparişlerinizi sizlere iletmek için aldığımız kişisel bilgileriniz, kati suretle gizlilik ile Chi&Che tarafından saklanmakta ve kargo şirketimiz dışında herhangi bir 3. şahıs ile paylaşılmamaktadır. 

Bilgi Talebi:

Siz müşterilerimiz, sipariş esnasında bizlerle paylaştığınız ve Chi&Che tarafından saklanan bilgilerinizin hangileri olduğunu her zaman bizlere yazılı olarak bildirip, bu konu hakkında bilgilendirme talep edebilirisiniz. Saklanan bilgilerinizin isteğiniz üzerine (yasalarca uygun olacak ölçüde) silinmesini, düzeltilmesini ve engellenmesini talep edebilirsiniz. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili daha fazla bilgi, görüş ve istekleriniz için her zaman bizlerle chiandche@gmail.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere bir mail veya bir telefon kadar yakınız :)

Lütfen düşünceleriniz için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

e-mail: info@chiandche.com

telefon:  0552 801 46 10

bottom of page